(38423500-38480878) 051  -  Info [at] pasargad724.com

بیمه نامه زندگی

بیمه نامه زندگی یا همان بیمه نامه عمر و تامین آتیه در واقع یک سرمایه گذاری با پول های کوچک و کم ارزش است که فرصت یک برنامه ریزی بسیار خوب را به ما میدهد. همیشه ما برای آینده خودمان نگران هستیم و گاهی هم پس انداز کرده ایم ولی تا کوچیک ترین مشکلی برایمان پیش می آید پس اندازمان را بر میداریم و از آن استفاده میکنیم؛ در واقع این مشکل در بین اکثر مردم ایران رواج دارد؛ آن هم فقط به دلیل ضعف مدیریت مالی در بین ما ایرانی ها ...! دقیقا به همین خاطر است که اکثر خانواده ها در بیشتر مواقع حساس زندگی از جنبه اقتصادی وارد بحران میشوند. اگر هر کسی یک برنامه محکم و قوی در زندگی خود داشته باشد و بتواند با پول های کم و بی ارزش برای خود پس اندازی انجام دهد که در شرایط بحرانی زندگی خیالش راحت باشد، بخش زیادی از نگرانی های خود را نسبت به آینده اش کم کرده است.
در کنار پس اندازی که با پول های کوچک و کم، انجام میدهیم سود تضمینی 16% (تضمین شده توسط بیمه مرکزی ج.ا.ا) دریافت میکنیم که در حال حاضر برابر با سقف سود بانکی در کشور است. در کنار سرمایه گذاری که انجام داده ایم و سود روزشمار دریافت میکنیم، امکان دریافت وام آن هم بدون ضامن و وثیقه از محل حساب پس انداز خود را نیز داریم. در کنار این امتیازات، هر ساله سود مشارکت در منافع نیز به این حساب واریز میگردد که البته مقدار آن بستگی به سود حاصل شده از محل سرمایه گذاری شرکت بیمه پاسارگاد دارد که برای مثال در سال 93 سود مشارکت در منافع بیمه پاسارگاد که به حساب بیمه گذاران واریز گردید 22% ( 18% سود تضمینی و 4% سود مشارکت) اعلام شد. این پول هایی که کم کم پس انداز میشوند و سودی که به آن ها در طی سال های قرارداد بیمه ای تعلق میگیرد، در انتهای مدت بیمه نامه یک سرمایه نسبتاً بزرگ را برای ما فراهم می آورد که میتوانیم به عنوان کمک هزینه برگزاری مراسم ازدواج، سفرهای زیارتی و سیاحتی، خرید مسکن، کمک هزینه تحصیلی، سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع یک کسب و کار و .... از آن استفاده نماییم.
خدمت دیگری که به شما در این بیمه نامه تعلق میگیرد امکان بازنشستگی زودتر از موعد می باشد. دیگر بازنشستگی، مختص افرادی که حتما کارمند اداره یا ارگان خاصی باشند یا 30 سال کار کرده باشند، نیست. با این خدمت حتی زنان خانه دار هم میتوانند پس از گذشت حداقل 10 سال از امتیاز بازنشستگی خود استفاده کنند و مادام العمر مستمری دریافت کنند.
در کنار تمامی این خدمات یک سری پوشش های بیمه ای هم در طول مدت سرمایه گذاری به بیمه شده تعلق میگیرد.

پوشش ها:

  1. بیماری های خاص برای 5 نوع بیماری شامل: (سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلب، انواع سرطان ها، پیوند اعضای اصلی بدن)
  2. نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه
  3. هزینه های درمانی و پزشکی در اثر حادثه
  4. پرداخت غرامت فوت طبیعی
  5. پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه
  6. پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بیمه شده

لازم به ذکر است که یکی دیگر از مزایای فوق العاده این بیمه نامه این است که ادامه آن اجباری نیست ! یعنی حتی اگر بیمه نامه شما 20 ساله باشد و سال پنجم بخواهید آن را بازخرید کنید، تمام پس اندازهایی که تا آن روز انجام داده اید و سودی که به آن تعلق گرفته است را (مطابق جدولی که به همراه بیمه نامه به شما داده میشود) میتوانید یکجا دریافت نمایید. جزئیات مزایا و پوشش های بیمه نامه زندگی :


مزایای بیمه زندگی پاسارگاد

دریافت سود تضمینی 16%

در طول مدت سرمایه گذاری شما، شرکت بیمه پاسارگاد متعهد میشود که 16% به صورت علی الحساب به سرمایه شما سود تعلق دهد؛ که البته این سود توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تضمین شده است و در هر شرایطی باید پرداخت شود.

بهره مندی از سود مشارکت قطعی

در کنار دریافت سود تضمینی ، هرساله شرکت بیمه ، قسمتی ازمنابع حاصل از سرمایه گذاری خود را در بین سرمایه گذاران یا همان بیمه گذارن خود تقسیم میکند که سودهای قطعی واریز شده به حساب بیمه گذاران در سال های قبل ، در ادامه آمده است.

دریافت سود مرکب و روزشمار

اتفاق خوش آیند دیگری که در زمان سرمایه گذاری ما رخ میدهد این است که سود دهی در این روش سرمایه گذاری سود در سود است ! یعنی امروز به پول ما سود تعلق میگیرد ، آن سود واریز به حسابمان میشود و فردا به اصل پول و سود دیروز سود تعلق میگیرد و این روند ادامه پیدا میکند ...

دریافت اندوخته به صورت یکجا در پایان مدت قرارداد

در پایان مدت قرارداد ، پول های که بیمه گذار پرداخت کرده است به همراه حاصل سرمایه گذاری که همان سودهای تضمینی است + سودهای مشارکت میشود به صورت یکجا در اختیار بیمه گذار قرار میگیرد. البته ناگفته نماند به علت سود دهی مرکب این سرمایه جمع شده ، مبلغ بسیار با ارزشی و چشمگیری خواهد بود.

دریافت کمک هزینه درمان بیماری های خاص

در طول مدت بیمه نامه ، ما از کمک هزینه بلاعوض درمان بیماری های سکته قلبی ، سکته مغزی ، اعمال جراحی قلب باز ، انواع سرطان ها و پیوند اعضای اصلی بدن مانند کلیه ، قلب ، کبد ، ریه و مغز و استخوان تا سقف 25 میلیون تومان برای هر بیماری و در مجموع تا سقف 125 میلیون تومان مطابق با سند بیمه نامه برخوردار خواهیم بود.

دریافت هزینه های پزشکی در اثر حادثه

در طول مدت بیمه نامه در صورتی که حادثه ای رخ دهد، هزینه های بیمارستانی ناشی از همان حادثه بدون محدودیت در بیمارستانی که به آن مراجعه نمودیم تا سقف مشخص شده در بیمه نامه را میتوانیم دریافت نماییم؛ لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی در محل رویداد حادثه وجود ندارد؛ یعنی میتواند این حادثه در محل کار ، خانه و ... اتفاق افتاده باشد.

رسیدن به بازنشستگی و دریافت مستمری پس از 10 سال

دیگر زمان اینکه حتما باید کارمند سازمان یا اداره خاصی باشیم و یا پس از سپری شدن 30 سال بتوانیم مستمری دریافت کنیم گذشته است؛ در بیمه نامه زندگی حداقل پس از سپری شدن 10 سال از مدت زمان بیمه نامه میتوانیم از امتیاز بازنشستگی آن بهره منده شویم؛ گرچه لازم به ذکر است هر تعداد سال که بیشتر صبر کنیم مقدار مستمری دریافتی ما نیز بیشتر خواهد بود.

دریافت غرامت نقص عضو یا از کار افتادگی

در صورت از کار افتادگی دائم ، دیگر نیازی نیست هزینه ی پوشش های بیمه را پرداخت کنیم و تا پایان مدت قرارداد شرکت بیمه موظف به پرداخت هزینه ی پوشش های بیمه ای ماست. در صورت وقوع حادثه و بروز نقص عضو ، شرکت بیمه دیه نقص عضو را مطابق با سند بیمه نامه پرداخت مینماید.

دریافت سرمایه فوت و حادثه

در صورت فوت بیمه شده ، شرکت متعهد میباشد : سرمایه فوت + حق بیمه های پرداخت شده تا آن لحظه + سود حاصله از سرمایه گذاری که در طی این سالها به وجود آمده است را یکجا به وراث قانونی که در سند بیمه نامه توسط خود شخص مشخص شده است ، پرداخت نماید. اگر فوت در اثر حادثه باشد ، این مبلغ تا سه برابر سرمایه فوت و تا سقف 400 میلیون تومان مطابق با سند به وراث قانونی تعیین شده توسط خود شخص پرداخت میشود.


جدول ذیل سود مشارکت قطعی واریز شده در سال های گذشته به حساب اندوخته بیمه گذاران می باشد
سال سود مشارکت
90 17%
91 20%
92 20%
93 22%