معرفی شرکت بیمه پاسارگاد

معرفی شرکت بیمه پاسارگاد

۱۳۹۸/۰۲/۳۰

شرکت سهامی عام بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه­ ای در زمینه بیمه­ های زندگی و غیرزندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس گردیده است. شرکــت در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۸ و تحــت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال، در اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه­ های بیمه­ ای به شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. و صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد در مجمع عمومی فوق العاده در سال ۱۳۹۴ با اکثریت آراء، سرمایه شرکت را از مبلغ ۱۱۳۴ میلیارد ریال به مبلغ ۴۰۸۲ میلیارد ریال افزایش دادند.

انتخاب بیمه پاسارگاد در سالهای مختلف به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، و کسب عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی در چندین سال، نشان از وجود عوامل مؤثر و قابل اطمینان در رشد، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد.

شبکه فروش گسترده شرکت با بهره­ گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور، در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه و ۸۱ شعبه، و از طریق 20976 نماینده فروش بیمه زندگی،  4261 نماینده جنرال حقیقی و ۱۳ نماینده جنرال حقوقی (شرکت خدمات بیمه ای) در حال خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی می­ باشد.


نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.