معرفی شرکت خدمات بیمه ای فرزانگان آپادانا

معرفی شرکت خدمات بیمه ای فرزانگان آپادانا

۱۳۹۶/۰۷/۱۲

شرکت خدمات بیمه ای فرزانگان آپادانا به عنوان اولین نماینده حقوقی بیمه پاسارگاد در سطح کشور، در اسفند ماه سال 1387 با شماره 35176 در اداره ثبت شرکتهای مشهد مقدس ثبت شد و مجوز فعالیت خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت سهامی عام بیمه پاسارگاد اخذ نمود.
ایجاد اشتغال مولد، ارتقاء سطح فروش، توسعه شبکه فروش، ارتقاء سامانه های مجازی و IT، جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی سریع به مشتریان و موسساتی که به ما اعتماد کرده اند و ابتکار در ارائه طرحهای جدید بیمه ای متناسب با شأن و جایگاه فعالان اقتصادی این سرزمین، سرلوحه فعالیت حرفه ای ما بوده است.
فراز و نشیب های اجتماعی و اقتصادی کشور، بسیاری از هموطنان مان را بر آن داشته است تا به فکر ایجاد جایگاهی امن برای آینده خود و فرزندانشان باشند و بیمه جایگاهی است امن در سراسر دنیا.
لذا معتقدیم صنعت بیمه در ایران می تواند به استانداردسازی رفتارهای مخاطره آمیز اقتصادی یاری رساند.
بیمه بینشی است شرافتمندانه به زندگی و نگاهی است عقلانی به اموال و تعهدات آدمی.
کودکان و خانواده ما و همه خانواده های ایرانی نیازمند تأمین، آرامش و سلامت هستند و این حقوق مسلم یک انسان است. روستایی و شهری، پیر و جوان، مرد و زن شایسته حرمت و احترام است. 
احترام و آرامش را نباید و نمی توان وعده داد؛ باید عمل کرد و نشان داد...
و دوباره اینکه بیمه، بینشی است شرافتمندانه به زندگی و نگاهی است عقلانی به اموال و تعهدات آدمی.
بیمه، سبکی است برای زیستن و هنری است برای چگونه زیستن.
شرکت خدمات بیمه ای فرزانگان آپادانا با توسعه فعالیت حرفه ای خود قصد دارد گامی بزرگ در جهت افزایش اشتغال جوانان و توسعه فرهنگ بیمه و آبادانی ایران زمین بردارد و در این مسیر دستان پرمهر فعالین، صاحب نظران و همه آنانی که قلبشان برای این آب و خاک می تپد را به گرمی می فشارد.

 نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.