(38423500-38480878) 051  -  Info [at] pasargad724.com

درباره فرزانگان آپاداناشرکت خدمات بیمه ای فرزانگان آپادانا به عنوان نخستین نماینده حقوقی بیمه پاسارگاد در ایران در اسفند ماه سال 1387 با شماره 35176 در اداره ثبت شرکتهای مشهد ثبت شد و مجوز فعالیت خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت سهامی بیمه پاسارگاد اخذ نمود.
ایجاد اشتغال مولد، ارتقاء سطح فروش، توسعه شبکه فروش، ارتقاء سامانه های مجازی و IT، جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی صریح و سریع به انسانها و موسساتی که به ما اعتماد کرده اند و ابتکار در ارائه طرحهای جدید بیمه ای متناسب با شأن و جایگاه فعالان اقتصادی این سرزمین، سرلوحه فعالیت حرفه ای ما بوده است.
فراز و نشیب های اجتماعی و اقتصادی کشور، بسیاری از هم وطنانمان را مجبور ساخته است تا به فکر ایجاد جایگاهی امن برای آینده خود و فرزندانشان باشند و بیمه جایگاهی است امن در سراسر دنیا.
لذا معتقدیم صنعت بیمه در ایران میتواند به استاندارسازی رفتارهای مخاطره آمیز اقتصادی یاری رساند.
بیمه بینشی است شرافتمندانه به زندگی و نگاهی است عقلانی به اموال و تعهدات انسان.
کودکان و خانواده ما و همه خانواده های ایرانی نیازمند تأمین، آرامش و سلامت هستند و این حقوق مسلم یک انسان است. روستایی و شهری، پیر و جوان، مرد و زن و حتی بدن یک انسان وداع گفته با دنیا، شایسته حرمت و احترام است.
احترام و آرامش را نباید و نمیتوان وعده داد؛ باید عمل کرد و نشان داد...
و دوباره اینکه بیمه، بینشی است شرافتمندانه به زندگی و نگاهی است عقلانی به اموال و تعهدات انسان.
بیمه، سبکی است برای زیستن و هنری است برای چگونه زیستن.
شرکت خدمات بیمه ای فرزانگان آپادانا با توسعه فعالیت حرفه ای خود قصد دارد گامی در جهت افزایش اشتغال جوانان و توسعه فرهنگ بیمه و آبادانی ایران زمین بردارد و در این مسیر دستان پرمهر اساتید، صاحب نظران و همه آنانیکه قلبشان برای این خاک می تپد را به گرمی می فشارد.

روح اله خلیل زاده
مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت خدمات بیمه ای فرزانگان آپادانا